Na kawie w Zielonej ZOśce

Dzisiejsze słoneczne przedpołudnie spędziliśmy na pysznej kawce i ciastku w Zielonej Zośce – Strefie Aktywności Miejskiej w Kutnie. Dla chętnych osób dostępne były także lodowe desery 🙂 Był to czas spędzony w miłej atmosferze – pełen rozmów i śmiechu 🙂

Organizowanie takich wyjść oprócz umilenia czasu naszym Mieszkankom jest także formą uspołecznienia i ćwiczenia samodzielności. Wizyty w takich miejscach jak Zielona ZOśka służą budowaniu relacji oraz integracji międzypokoleniowej w środowisku lokalnym.

Zielona ZOśka gościła nas już po raz kolejny i z pewnością nie ostatni. Dziękujemy za miłą obsługę i serdeczną gościnę 🙂