Koncert z okazji Dnia Matki

W minioną niedzielę mieliśmy przyjemność już po raz kolejny gościć Zespół „Siemieniczanki”. Zespół zawitał u nas z repertuarem przygotowanym na Dzień Matki, poświęconym w szczególności Matce Bożej. Koncert odbył się w Kaplicy naszego Domu. Był to czas pełen zadumy, łez wzruszenia a także radości ku czci Bożej Rodzicielki.

Zespołowi z serca dziękujemy za pamięć i mile spędzone chwile 🙂